From experience, that'd be like 4280 cans @ 5 cents a piece to equal $214. 4280 cans / 30 = 143 30 packs and they'd have to be $7 a 30 pack at that. I wish this were true... lol
In college, we hauled in cans from our house a lot and our personal best was $257 worth, so we've done our share of investing.