That LRW's not worth $17/lb. Concentrate, glycine, taurine, etc.
The only protein off the shelf I've been able to enjoy with my wallet is USP Labs OxyElite vanilla or banana (they somehow make terrible chocolate and the strawberry tastes like butt). There's better ingredient profiles out there, but not at $10/lb. Otherwise, I just do my own blend (50% Pea, 25% isolate, 25% calcium caseinate) from Truenutrition.com.